Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is nagyon drága a...

Szerintetek is nagyon drága a tampon és abetét? Most ilvastam, hogy sok nő meg se tudja venni.

Figyelt kérdés

Ez amúgy igaz, mert gyerekként nekem se volt rá pénzem. Anyám meg nem vette meg. Volt olyan nyár, hogy csokispapírra ragasztottam rá a zsebkendőt, wc papírt és az volt. Vagy csak simán 6 réteg WC papírt begyűrtem a nadrágomba. Az volt a gáz, ha elcsúszott és hatalmas gombócok álltak ki a fenekemből.

Szerintem nagyon is drágák, főleg a gyerekeknek, mikor egy fillérem nem volt, munkanélküli stb.


2018. jan. 31. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én pl. már rég váltottam imtimtölcsérre, azóta nincs ilyen gondom :D amerikában egyre népszerűbb, hogy a nyilvános wc-kben van tampon meg stb...
2018. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyád elég gáz lehet... Atyaég.

Nekünk szerencsére nem okoz gondot tampont és betétet venni.

21N

2018. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is 21 vagyok.

Most már megveszem. De havonta 2 csomag betét/tampon tisztasági, minimum egy 1000-1500 Ft. Ezt szorozd be 12-vel 18.000 Forint egy évben.

2018. jan. 31. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Úristen, micsoda összeg. 18.000 Ft/év az tényleg hatalmas kiadás.
2018. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért szerinted 11 vagy 12 évesen, sőt 15 évesen is egy nagy összeg, igen.
2018. jan. 31. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem normális szüleim vannak, és megvették nekem annyi idősen. De ha nem vették volna, biztosan nagy balhét csaptem volna. Nehogymár ezen spóroljunk...
2018. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet rendelni ingyen mintat. Tudom hogy ez nem megoldas, de ha sok felebol rendelgetsz akkor par honapot kihuzhatsz vele
2018. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!