Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MINDEN közösülés után kiújul...

MINDEN közösülés után kiújul a hüvelygombám. Miért van ez, hogyan tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sokadszorra küzdök a fertőzéssel, és minden alkalommal azután, hogy lefeküdtem a párommal. Mi itt az összefüggés? 2 partnerem volt, mindkettő után jelentkezett, óvszerrel védekeztünk, fogamzásgátló, antibiotikum nem volt a szervezetemben...

Értem én hogy vannak akik hajlamosabbak rá, de akkor életem végéig minden szex után két hétig vergődhetek?


2018. febr. 1. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kikezeled magad rendesen? Voltál vele orvosnál?

Ha kezeled magad, akkor végig kell csinálni. 3 nap után általában már jobb lesz és utána még 1 hétig használni kell a kenőcsöt. És addig semmi szex, óvszerrel sem.

De én a helyedben elmennék orvoshoz és mondanám neki ezt. Lehet valami erősebb gyógyszer kell, például szájon át szedhető.

2018. febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség van vagyis négy.

1. A párod nem lett kezelve és visszaadja a fertőzést.

2. Nem a megfelelő kezelést kapod.

3. Nem bírjátok egymást, mert ilyen is van.

4. Candidád lehet.

2018. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Téged kezelgethetnek, ha a párod folyamatosan visszafertőz.
2018. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
két partnerem volt, nem valószínű hogy mindkettő hordozta a fertőzést. orvos írt fel most szájon át szedhető tablettát is, meg kenőcsöt. 4 nap volt a kezelés, most lett vége de nem igazán múltak el a dolgok, arról nem is beszélve hogy iszonyatos módon csíp és éget ez a kenőcs... kezdek kétségbe esni...
2018. febr. 1. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem hordozták a fertőzést vagy gombát? Ne legyél már naiv.

Ha meg enynire csíp akkor ne kend, kérj másikat.

2018. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!