Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy le kéne gyantáztatni kozmetikussal ott lent?

Figyelt kérdés
A lábamról kozmetikus szedi és a szemöldökömet is, de nem tudom hogy hozhatnám fel a témát.. 13L (olyan valaszok h minek szortelenitsen ott egy 13 eves nem erdekelnek)

2018. febr. 1. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

"Anya, ha legközelebb időpontot kérünk a kozmetikustól, az intim gyantát is említsd meg neki."

Nem kell túlbonyolítani. Mondjuk én besz@rnék a fájdalomtól, neked is inkább a borotvát ajánlom. :D

21N

2018. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha cikinek tartod kérj zsebpénzt és csináld magadnak. De a borotva jobb, fájdalommentes.
2018. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem borotválod le te magad?
2018. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
borotvaltam eddig de meguntam es gyakran kell ismetelni, csunya, viszket stb...
2018. febr. 1. 12:15
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz anyukádnak szólni akkor beszéld meg a kozmetikussal
2018. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Én soha nem tenném
2018. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%

Csak ajánlani tudom, nekem soha nem pattogzik ki tőle a bőröm, ellenben a borotvával, attól viszont viszketek, meg szúr mindenhol. Mikor gyantáznak nekem kifejezetten jó érzés, nem tudom ki találta ki hogy fáj. Sose fájt sehol a gyantyantáztatás. Persze nem csinálnám minden nap, de azért nem kellemetlen egyáltalán, és sokkal tovább tart a borotválásnál. Édesanyádnak pedig ha el kell mondani, mondd el ezt, hogy anya engem nagyon zavar, ha borotválom viszket (stb.) Szeretném legyantáztatni. De szerintem pont nem kísér el a kozmetikába és várja végig azt az egy-másfél órát amíg kész leszel. Ha akadékoskodna, akkor meg mondd, hogy egyszer ki akarod probálni nincs mit buknod, ha nem jön be legközelebb nem csináltatod meg és kész.

Hajrá ;)

2018. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hivatkozz arra, hogy a borotválás nem jön be neked. Van ilyen. Én magamnak gyantázom, nem olyan vészes, mint mondják és sokkal jobb az eredmény. Anyumnak sose számoltam be ilyenekről, mert nem volt olyan a kapcsolatunk, de ha ti jóban vagytok akkor simán elmondhatod neki, hogy ki szeretnéd próbálni. Esetleg kérdezz rá, hogy ő próbálta e vagy ha megy tv-ben valami gyanta reklám akkor mondd, hogy kipróbálnád.
2018. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy borotváltam és ő is gyantáztatja a kozmetikusnál.
2018. febr. 1. 14:52
 10/19 A kérdező kommentje:
amugy koszonom a valaszokat, johetnek meg
2018. febr. 1. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!