Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes nőgyógyászhoz mennem?

Érdemes nőgyógyászhoz mennem?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete folyamatosan alhasi fájdalmaim vannak. Voltam háziorvosnál, aki azt mondta valószínű az ovuláció miatt, de ezelőtt soha nem fájt ennyire, hogy járni alig tudtam. Meg voltam győződve arról, hogy valami bajom van így saját elhatározásból csináltattam hasi UH-t, de nem látszik semmi eltérés, vérképem is normális. Érdemes kezdeményezni a hüvelyi ultrahangot? Terhesség kizárva, lassan 3 hónapja nem voltam úgy együtt senkivel. Vagy mi lehet ez? 22/L
2018. febr. 1. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hete fáj, akkor én mindenképpen csináltatnék hüvelyi uh-t is.
2018. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem világos, hogy a hasi UH-t ki csinálta? Nőgyógyász? Vagy nem? Ha van valami, akkor az látszott volna a hasin is, nem muszáj hüvelyi.

De ha nem nőgyógyász csinálta, vagy nőgyógyászaton dolgozó szonográfus, akkor lehet, hogy nem olyan tapasztalat a nőgyógyászati problémák felismerésében.

2018. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A panaszain alapján ahogy a leletet olvastam nagyon rá sem néztek a petefészkeimre, a méhemre is csak éppen hogy. Kicsit fel is bosszantottam magam, mert saját költségre ment. Na mindegy, akkor csináltatok hüvelyit is..
2018. febr. 1. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha egy hete fáj, akkor én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz. Inkább hiába menj, mint hogy rosszabb legyen.
2018. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem ezzel miért nem nőgyógyászhoz mentél?

Gyulladás is lehet.

2018. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a vérképem nem ír gyulladást. CRP 1-es...
2018. febr. 1. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld nekem sem mutatott gyulladást a vérképem egyszer sem és 2 év után derült ki hogy olyan szintű méhgyulladásom van amit azonnal gyógyszerrel kellett kezelni.
2018. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ú, na ezt szeretném elkerülni. Nem tudjátok esetleg hogy ad e beutalót a házo orvos, vagy csak mondjam meg a nőgyógyásaztnak hogy sürgős, fogadjanak? Nálunk van az sztk-s rendelőbe hüvelyi uh, de sajnos időpontot kell kérni, saját költségre meg nem szeretném mert drága.
2018. febr. 1. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz nem kell beutaló. Csak időpontot kell kérni a rendelőintézet recepcióján.

Vagy ha sokára van időpont és addig nem tudsz várni, akkor megmondják, hogy hova mehetsz. Ott "csak" ki kell várni a sort.

2018. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Maganrendelesre jartam eddig, korhazba nem tudom hogy szokas, csak a dokim jelenleg szabin van, igy hozza nem tudok menni.
2018. febr. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!