Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan kialakuló furunul...

Folyamatosan kialakuló furunulusok?

Figyelt kérdés
Akinek volt màr ilyen hogy sikerült elmulasztani?4 éve tart,amióta 2.gyerekem megszületett.Intim területen jönnek ki,általàban mindig van 1-2..Most van egy hatalmas ami mindig feltöltődik és màr 1,5 hónapja ott van.Bőrgyógyásznál voltam vele,(nem most,régebben)akkor kenőcsöt adott rá.de nem mulasztotta el.Mit csináljak?Kihez forduljak,hogy vègleg elmúljon?
2018. febr. 1. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan hol?

A szőrtüsző gyullad be? Borotválod?

A tisztálkodásnál érdemes vegyszerektől, illatanyagoktól mentes natúrszappant használni, mert az intim mosakodógélek nagy része tele van vegyszerrel, ami irritálhatja a bőrt.

Tisztasági betétet használsz? Néha az is többet árt mint használ, mert vegyszerekkel fehérítik és illatosítják, plusz nem is szellőzik úgy, mint egy pamut alsónemű.

A helyétől függően óvatosan bekenheted a furunkulust 100%-os teafaolajjal, de vigyázz, nehogy a hüvely nyálkahártyájára kerüljön, mert akkor csípni fog. Érdemes fültisztító pálcikával felvinni. Leszárítja és fertőtleníti is.

2018. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a nagy most ágyék tájékon van.ott ahol a bugyi széle van és az is folyamatosan irritálja.Betadinneal szoktam bekenni meg sudocremmel.Egyébként borotválkozom is igen.Bőrgyógyász tanácsára vettem natur mosakodót is.
2018. febr. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!