Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász meg tudná...

Egy nőgyógyász meg tudná vajon állapítani, hogy miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sosem szokott késni. Inább van korán, minthogy késsen, most viszont 2 napja késik, és ez gyanús... Terhes nem vagyok, mert a barátommal mindig védekeztünk rendesen, és a tesztek is negatívak lettek. Kétlem, hogy terhesség lenne a dolog mögött. Mondjuk, életem első egyetemi vizsgaidőszakán vagyok túl. Akár ez is közrejátszhat a dologban? Azt nyilván nem tudná megállapítani a nőgyógyász, hogy az utóbbi időben mennyit stresszeltem, és, hogy amiatt késik. Kiakaszt, hogy nem jön meg. :( Van értelme nőgyógyászhoz fordulnom?

2018. febr. 1. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy robot, ennyi az egesz. A szervezeted nem egy gepi informaciokkal mukodo dolog, belefer neha egy kis rendellenesseg. Akik tabit szednek csak azoknak jon meg orara pontosan. Semmi bajod, ezzel nem erdemes nogyogyaszhoz menni
2018. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerencsére reggelre meg is jött.
2018. febr. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!