Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha holnap megyek nőgyógyászhoz...

Ha holnap megyek nőgyógyászhoz, leghamarabb mikor kezdhetem el szedni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Persze úgy, hogy kivizsgál rendesen. Magánorvos, akkor hova fog küldeni vérvételre?
2010. jún. 6. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha normális, akkor vérvétel, labor, esetleg ultrahang. nekem SZTK-ba kellett elmennem laborra. Nekem 1,5 hónap volt, mert egy hónapiog kellett hőmérőznöm,hogy van-e peteérésem rendesen, aztán visszamenni és akkor írta fel a gyógyszert. De kevés doki ilyen alapos. Van aki azonnal felírja, minden vizsgálat nélkül, sajnos sok magándoki is.
2010. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a másik meg, hogyha elküld vérvizsgálatra, meg ilyen-olyan dolgokra, akkor vissza kell mennem hozzá utána ugye? Akkor újra ki kell fizetnem a 10000Ft-ot?
2010. jún. 6. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, vissza kell menni a leleteiddel, hiszen akkor dől el, hogy szedhetsz-e gyógyszert. Nekem akkor már csak a receptfelírás díját kérte el, 2000 ft-ot.
2010. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fog.gátlót következő vérzéskor kezdheted el szedni.
2010. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!