Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Veletek is...

Lányok, nők! Veletek is fordult már elő kellemetlenség menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 éve menstruálok, de most jöttem rá mennyire meg tud viselni testileg, lelkileg. Ti jártatok már úgy, hogy olyan helyen jött meg, olyankor ahol és amikor nem kellett volna? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :(

Rendesen sírva fakadtam emiatt, más járt már így?

Köszönöm ja valaki válaszol, nagyon szerencsétlenül érzem most magam.... :(



2018. febr. 2. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Jött már meg úgy hogy nem számítottam rá és haza kellett mennem.

Én mindig szenvedek, szó szerint. Lelkileg is, de testileg nagyon. Nem elég hogy annyira fáj hogy megőrülök, mellé még elájulok, ver a víz utána megfagyok, szédülök, stb...

Utálom.

2018. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nem is egyszer. Általánosban összepecséteztem a nadrágomat, mehettem haza. Gimiben egyszer elkapott úgy, hogy semmi sem volt nálam, mert nem arra a periódusra vártam. És még rengeteg ilyen. Akkoriban én is sokszor sírva fakadtam volna, hidd el.
2018. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt problémám, mostmár a gyógyszer sem segít, nagyon erős a vérzés, szédülök, fáj a fejem stb.

És még rendszertelen is, olyankor jön mikor nem kéne.

Köszönöm a válaszokat, csak tényleg ilyenkor úgy érzem én vagyok a világ szerencsétlene.

2018. febr. 2. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
MINDIG a legrosszabbkor jön. Volt, amikor 2 hetet késett az addig napra pontos havim és a nyaralásra indulás reggelén jött meg. 4 napot voltunk, tehát az egészet elcseszte. Aztán most nyáron a legmelegebb szombaton, amikor minden stimmelt volna, akartunk menni a Balatonra csobbanni egyet. Előtte este jött meg, 1 héttel korábban. Köszi b+meg 'drága' méhem...
2018. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez már szinte az összes lánnyal/nővel előfordult. Nekem is volt olyan, hogy megjött a gimiben, amikor kb két hetem lett volna még. Természetesen semmi nem volt nálam, csak két csomag papírzsepi. Mivel az első pár órában erősen véreztem, hamar elfogyott, de muszáj volt valahogy beosztani. De amikor láttam, hogy már alig van zsepi és éreztem, hogy már a véremben ülök, cselekednem kellett. Persze, egyik osztálytársamnál sem volt betét, a tampont még nem tudtam akkor használni. Végső elkeseredésemben felszaladtam az orvosi szobához, erre látom, hogy aznap nincs doki. Gondoltam, oké, itt végem, hiába volt rajtam viszonylag sötét nadrág. Pont akkor jött arra az angoltanárom (nagyon aranyos nő, mindig élveztük az óráit), kérdezte, hogy mi a baj, elmondtam. Levette a válláról a táskáját, és a kezembe nyomott egy betétet, soha az életben nem örültem még ennyire egy betétnek. Így nagy nehezen kibírtam a maradék két órát, otthon lehetett fürdeni meg öblíteni... Hasonló az általános suliban is előfordult velem, akkor hazamentem, közelebb laktam a sulihoz, meg akkor senkitől nem kaptam betétet.


Testileg és lelkileg én is nagyon nehezen viselem. Egy éve műtöttek petefészekcisztával, még mindig alig enyhültek a görcsök, amikor megjön, szó szerint rosszul leszek, Annyi változott, hogy a fog.gátlótól tudom, hogy mikor számítsak rá, de a fájdalom és a rosszullét ugyanolyan. A levert és nyűgös lelkiállapotról már nem is beszélve.

2018. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

PErsze, minden kiránduláson, minden ontos eseményen megvolt (szalagavató, esküvő, családi nap...)


Leszarom, beveszek egy fájdalomcsillapítót, meg viszek magammal és kész. Nem hagyom, hogy elcs.sze a napomat :)

2018. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, mert mindig, minden táskámban van betét, tampon. Az se zavar, ha épp nyaralni megyek, akkor tampont használok, nem érdekel, hogy megvan-e éppen.
2022. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!