Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Még eddig senkivek se voltam együtt de ma reggel barna pecsételő vérzesem volt. Az hülyeség hogy terhes vagyok ugye?

Kicsit beparáztam mert olvastam h ez lehet a terhesség jele de ugye a manszturbácio nem okozhat terhesseget es en meg senkivel se voltam együtt.. lehet h ez teljesen normális es ne aggodjak nem lesz semmi? 14L

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, félelem, pecsételő vérzés, terhesség

2018. febr. 3. 11:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Bocsi véletlen rossz kategóriába tettem be:(

# 1/5Időpont 2018. febr. 3. 11:48 Privát üzenet

Dehogy vagy terhes :)

Menstruálsz már? Ilyen fiatalon még normális a barnázás, használj tisztaságit. Lehet amúgy felfázástól is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. febr. 3. 13:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen menstruálok már:)köszi a választ

# 3/5Időpont 2018. febr. 3. 13:36 Privát üzenet

Nálam minden menstruáció barna folyással kezdődik. A te korodban pedig az is normális, ha az egész menstruáció csak barna folyás, nem pedig ömlő vörös vér. :) Természetesen nem vagy terhes, ennyire azért nem könnyű teherbe esni. Ez cuki kérdés volt. :D

21N

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. febr. 3. 16:10 Privát üzenet
Ez nem kóros, teljesen normális. Nem mindég piros a vér.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. febr. 3. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek most terhes vagyok vagy mi ez a csík? Az első a 10. Napon este, a 2. a 11. napon reggel készült. Szeretnek babát, jó időben voltunk együtt, de egyszerűen nem értem ez most mit takar.
December 26án voltunk együtt a párommal, megszakításos módszerrel "védekeztünk" (ha akar jöjjön a tesó alapon). Január 11én kellett volna megjönni (30-32 napos ciklusaim vannak),...
Szív fájás, unkomfort érzés, szorító mellkas? 2db PANANGIN 158 mg/140 mg reggel, este, és 2db negyed BETALOC 50 mg tabbleta, ez a két gyógyszer együtt szedhető?
A párom tegnap reggel hányt meg ment a hasa. Szerencsére estére már jobban lett. Együtt élünk, igyekeztem mindig kezet mosni ha megfogtam a kilincset. Van egy pánikbetegségem, a...
Ma reggel volt ovulációm, tegnap még pozitív volt az ovulációs tesztem, reggel már negatív és délelőtt éreztem is a tüszőrepedést, késő ha ma este vagyunk együtt?
Jött össze még igy valakinek baba? Pé előtt 4 nappal reggel voltunk együtt és ovu estéjén nem tudtunk de ra pár órára hajnalban igen. A munka végett csak igy tudtuk összehozni. Már rég probálkozunk.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!