Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durván megritkult a hajam....

Durván megritkult a hajam. Nemsokára készhez kapom a cukorterhelésem eredményét, gyanítom az lesz a ludas. Ha cypromixet szedek, megoldja a hajhullás kérdését?

Figyelt kérdés
Tudom nem örök megoldás, de 28 vagyok, gyereket nem szeretnénk már. Van akinek visszasűrűsödött tőle? Fejtetőn alig van.

2018. febr. 3. 14:34
 1/3 anonim válasza:
Szedtem cypromixet,amivel nem is volt gond addig amíg szedtem.Miután abbahagytam zsírosodni kezedett a fejbőröm,rendszertelen lett a vérzésem.Szerintem sokáig ne szedd!
2018. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hajad visszadúsult? Egyébként tényleg az inzulinom a gond, diéta, sport könnyen fog menni, de gondoltam rásegítenék valamivel.
2018. febr. 7. 12:25
 3/3 anonim válasza:
Nekem pattanásos volt a bőröm,rendszertelen a vérzésem.Ezekre a problémákra jó volt.Én nem ajánlom,hogy szedd! Volt doki,aki nem is akarta felírni,májkárosító hatása miatt.
2018. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!