Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen visszatérő...

Rendszeresen visszatérő hólyaggyulladással küzdök. A menstruációm is rendszertelen. Volt vizelettenyésztés, tele baktériummal a vizelet. Addig vagyok jól míg az antibiotikumot beszedem. Van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Az orvos mit mond?? Lehet olyan baktériumban van a hólyagodban amit elég nehéz onnan kirobbantani. Szerintem nem elég egy adag antibiotikum. Inkább több kéne.

Nekem méhgyulladásom volt és 3 antibiotikum kúra után lettem jobban.

2018. febr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Legutóbb vizelettenyésztés után írtak fel antibiotikumot,de amint beszedtem visszatért a probléma.Ma kerestem vissza az orvosi papírjaimat ,2002 óta járom az orvosokat. Most petefészek cisztám lett,amit műteni kell.Lehet a sok gyulladás hozta elő .
2018. febr. 6. 13:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Huh, hát az lehetséges. Hólyagtükrözést nem akarnak csináálni? Vagy valamit? Megtalálni az okot?

Lehet megkéne próbálnod kicsit természetesebb szerekkel hátha az segítene. Tőzegáfonya kapszula, stb.

2018. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam és semmi nem segít ,folyton visszatér.Babát szeretnénk és félek emiatt nem fog összejönni.Tükrözésen nem voltam még.
2018. febr. 6. 14:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Urológusnál voltál?
2018. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen voltam,ott azt mondják nőgyógyászati probléma.A nőgyógyászaton,hogy urológiai .Kész téboly ez az egész.
2018. febr. 6. 20:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Jézusom sajnálom. Én is állandóan szenvedek bár nem ennyire durván mint te. Lehet már azért is vagy beteg mert ezzel foglalkozol. Próbálj meg nem gondolni rá. Szerintem az agyad teljesen rá van állva a témára.
2018. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,mert akkor nem lenne kimutatható a baktérium.Azt lenne jó tudni hogy kerül oda?Remélem elmúlik végleg ,borzasztó érzés.
2018. febr. 7. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja tényleg kimutatható. Hát nem tudom. Szerintem ez olyan mint ami nekem volt a méhgyulladásomnál. Azt mondta az orvos ha nem múlik el a gyógyszerek beszedése után akkor kaparásra kell mennem nincs-e a méhemben valami olyan baktérium. Aztán a 3. antibiotikum kúra után elmúlt.

Azért írtam a hólyagtükrözést hogy lehet azzal megtudnák nézni mi a helyzet ott bent.

2018. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elmentem egy magán dokihoz,bízom benne segíteni fog és végre kikezel.
2018. febr. 7. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!