Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tesire ha megvan akkor az...

Tesire ha megvan akkor az igazolást h kell írni pontosan? Nektek h írták a szülők? L

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy . Ez nem betegség,hogy felmentés kelljen .
2018. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt xy! Krem gyermekem felmenteset egeszsegugyi okok miatt ettol-eddig. Tisztelettel, a szulo neve

Datum

2018. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kerem*
2018. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kérem gyermekem xy felmentését egészségügyi okokból."

1. Nem tudom nő vagy-e, de vannak akik felkelni is alig tudnak a görcsöktől, nekik kínszenvedés, ha erre különböző mozgásformákat kell végezni.

2018. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2018. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem fáj nagyon a hasam és nem használ a gyógyszer. Erősen vérzek nem akarok átázni. Szédülni is szoktam,néha allig bírok állni, muszaj leülnöm mert olyan mintha el akarnék ájulni
2018. febr. 4. 11:41
 7/13 anonim ***** válasza:

#1

Fhu basszus de nagy bunko vagy. Elhiszem, hogy neked nem faj, de az nem jelenti azt, hogy masnak sem. Es ha akkor meg szedul is, vagy hany? Szerinted ugy is tesiznie kellene? Hogy lehetsz ennyire erzeketlen?Vagy csak szimplan pasi vagy.

Egyepkent

Tisztelt tanarur/no

Lanyomnak kerem a mai testneveles ora aloli felmenteset, egyeszsegugyi okok miatt.

Tisztelettel:...

Nekem legalabb is igy szokta anyukam.

2018. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
1# es vagyok . Nem nem vagyok szívtelen .Minden iskola házi rendjében szerepel a könnyitett testnevelés ilyen helyzetben . Én is nagyon sokáig görcsöltem sőt kórházban is jártam ilyen miatt hónapokig mégsem volt az ,hogy a halálomat játszom ilyen miatt . És igenis a mozgás segít tapasztalat úgy ,hogy nem hatott egy gyogyszer sem ;)
2018. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Soha nem kaptam könnyített testnevelés, hiába szóltam, ha rosszul voltam az volt a válasz, csak csináljam, a többiek is bírják. Nem vagyok egy síros, de volt, hogy bőgve hagytam ott a tanárt és mentem öltözni, ő meg csak fenyegetőzött.
2018. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amig nem szedtem fogamzasgatlot, lehetetlen volt menzesz alatt tesiznem, mert sokszor hanytam es el is ajultam. Nem beszelve arrol, hogy mozgas nelkul is omlott belolem a ver, annyira hogy a super tampon meg az ejszakai betet kombo se birt ki egy tanorat... nem hogy ha meg mozgok, amitol erosebb a verzes... Verszegenyseg meg az alacsony vernyomas, a genetikailag problemas menzesz betette a kaput rendesen. Tesizhettem volna, de hogy 10 perc utan fel kell mosni a padlorol engem is meg a vertengert is...
2018. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!