Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melegitheto parna?

Melegitheto parna?

Figyelt kérdés

Olyan parnat keresek, amit be lehet tenni a mikroba, nagyjabol egy babzsak meretut. Menstruacios panaszok enyhitesere hasznalnam, ugyanis az elmult par honapban haza kellett mennem a sulibol,ahogy megjott,ugy begorcsoltem. Fajdalomcsillapitok mar nem segitenek,az ajulas kornyekez,meg a nyalam allaga is mas lesz. Csak a meleg es kulonbozo pózok szoktak segiteni,de iskolaban meleg vizes palackot nehezen szereznek.

Valaki tudna segiteni,hogy hol talalt ilyet es kb mennyi ideig tartka a meleget? Sportboltokbsn kerestem,eredmenytelenul. Koszonom!



2018. febr. 4. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg valami: a nospa-ra mar immunins vagyok,milyen erosebb gyogyszert lehet kapni? 17L
2018. febr. 4. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Én cataflamot + melegíthető (és egyben hűthető, ha az kell) zselét szoktam használni. Meleg vízbe kell beletenni.
2018. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Algoflex M.... Ez kimondottan menszesz görcsökre ajánlott+ ilyenkor szedj magnéziumot is. A dechatlonba lehet venni pattintható zsebmelegítőt amit többször lehet használni az pont megfelelő méret is.
2018. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, pont ilyen gyogyszert vetten hetfon. A dmben vegul talaltam melegitheto parnat,de mikrozas kozben lett rsjta egy lyuk es nem tudom,hogy tudnam "befoltozni"
2018. febr. 6. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Vizet kell forralni, és ebbe kell beletenni. Nem olvastad a tájékoztatót?
2018. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tájékoztatón azt is irja,hogy mikrozni is lehet 180W on 3percig,majd atgyurni a parnat es visszatenni 2 percre. Az enyem 100W on ment 2,5percig,majd atgyurtam es 1,5perc utan pukkant egyet
2018. febr. 6. 22:21
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] ez az, itt is irja a mikrot
2018. febr. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!