Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú hüvelyi...

Kellemetlen szagú hüvelyi folyás. Minden vizsgálat negatív. Hogyan lehetne meg szabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Szülés óta. 2.5 éve van folyásom. Előtte egyáltalán nem volt. Voltam többször a nőgyászomnál. Legutóbb STD szűrésen. Minden eredményem negatív. Több felé kúpot ki próbáltam. Aztán hüvely Flóra helyre állító készítményeket. Ezektől ideig óráig meg is szűntek a panaszaim.de pár nap esetleg hét után újra elő jön. Kevés mennyiségű leginkább szintelen vagy fehéres folyás. Viszont ami idegesít hogy a szaga kellemetlen. Akinek esetleg volt ilyesmi panasza mi oldotta meg végleg a problémáját? Eléggé el vagyok keseredve. Köszi
2018. febr. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen a szaga? Lehet csak te érzed büdösnek.

És ne kezelgesd magad mindenféle kúppal mert rohadtul nem tesz jót.

2018. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ez volt, de én még csak nem is szültem. Labort 2x is csinaltak, negativ lett minden. Viszont kaptam ra cikatridina kenocsot, gynoflor hüvelytablettát, ezektől szépen helyreállt.
2018. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Elsőnek mondom hogy nem kezelgetem magam. Csak amit az orvos javasolt illetve többször Hüvely Flóra helyre állítót.hat hogy milyen a szaga.. Nehéz meg határozni. Nem oda illő az biztos. Enyhén szúrós szagú. Rothadó zöldség jut róla eszembe. Orvosok szerint minden rendben. De tudom hogy terhesség előtt nem volt ilyen. 2. nak köszönöm a tippet. :)
2018. febr. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!