Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Mindig amikor...

Normális ez? Mindig amikor megjön, meg elötte napokon is görcsölök, de már annyira, hogy a fájdalom a derekamba sugárzik át, és hányingerem is van tőle.

Figyelt kérdés
Ma reggel már ott tartottam hogy felkeltem mert mennem kellett volna a dolgomra, és ugy begörcsöltem hogy az ágyamat alig találtam meg, bevettem egy gyogyszert és visszafeküdtem ameddig nem hatott.
2018. febr. 8. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ép ésszel gondolva nem normális jelenség, hogy ilyen mértékben fáj előtte.

Nagymamám hasonlóan görcsölős volt előtte, alatta, olyan szinten, hogy elájult/szüléshez hasonló fájdalmai voltak, hozzá sokszor hívták az orvost.

Javaslom Te is fordulj az házi orvoshoz, mert ez nem állapot.

2018. febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is ilyen.
2018. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Nekem odáig normális mindennemű fájdalom, hogy funkcionálni tudsz mellette, nem veszi el a figyelmedet és nem befolyásol olyan dolgokban, mint a járás, evés, öltözködés, stb. Az, hogy ha én a menzeszem közben mentem futni, pár perc után le kellett guggolnom a görcsöléstől, majd elmúlt és futottam tovább, az még szerintem normális volt.


Amit te leírtál lehet csak szerencsétlenül erős menstruáció, nem kell rosszra gondolni rögtön, anyukám is ájulós volt fiatal korában miatta, nekem is sokszor lent van a vérnyomásom. De mindenképp menj el orvoshoz, kideríti, áll-e mögötte valami, de ha csak simán "így jártál" is adhat pl. fogamzásgátlót (mert szoktak adni kizárólag menstruációs görcsök vagy erős vérzés enyhítésére is) vagy vitamint.

2018. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Mióta van ez így? Hány éve menstruálsz? Endometriózist én mindenképp kivizsgáltatnám, bennem az merült fel.
2021. nov. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!