Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hibáztam, rettegek. Mi lehet...

Hibáztam, rettegek. Mi lehet ez? Nemibetegség?

Figyelt kérdés

A napokban voltam nőgyógyásznál gyulladt,viszkető hüvely és folyás miatt. Előtte antibiotikumot szedtem hólyaghurutra. Megvizsgált,tűzpiros volt az egész hüvelyem,csiklóm. Kérdezte,hogy van-e új partnerem. Azt mondtam,hogy nincs. Pár hete együtt voltam egy férfival,de szerintem nem lesz új alkalom. Gumival védekeztünk,orál nem volt. A doki Semicillin 500 mg és Femiflo-t írt fel. Hozzátette,hogy valami nem kerek a történetben,és hogy a partnert csak azért kérdezte,hogy mennyi gyógyszert írjon fel, neki mindegy.

Olyan hülyén érzem most magam. Ugye el kellett volna mondanom? Mire gondolhatott,hogy mi nem kerek a történetben? Arra,hogy voltam mással és esetleg nemibeteg vagyok?



2018. febr. 8. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Elmenjek a bőr-és nemi beteg gondozóba is?
2018. febr. 8. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor a partnernek is kell szedni gyógyszert. Azért kérdezett rá az orvos.
2018. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeztetek akkor valószínű nem tőle kaptad el.

Szerintem az antibiotikum lesz a hibás.

2018. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Két szabály:

1. Soha, semmilyen doki elől nem titkolunk el semmit, mert semmi értelme nincs. Láttak ők már sok cifrát, tesznek rá, hogy mit csinálsz, nekik csak azért kell az infó, hogy a legjobb kezelést adják.

2. Kérdezni, kérdezni, kérdezni. Ha valamit nem értesz, nyugodtan kérheted, hogy fejtse ki. Pl. hogy mi nem kerek. Inkább menj az agyára, mint hogy utána szorong, hogy vajon hogy értette.


Egyébként a gyulladást nyilván valamilyen baktérium okozza, amit vagy a fickótól kaptál el, vagy nem. Jól írták előttem, a partnert azért firtatta, hogy kell-e gyógyszer neki is. A parázást nyugodtan abbahagyhatod. Ha más nemi betegségre utaló jelet is látott volna, akkor megmondta volna, és arra is kezelne.

A "nem kerek" megjegyzés pedig nyilván annak szólt, hogy tele van a hócipője a titkolózó csajokkal. Sokan játsszák nála ezt.

2018. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!