Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbálta valaki már a "Purple...

Próbálta valaki már a "Purple Mangosteen" -nt?

Figyelt kérdés
Szeretném megrendelni ezt a Krémet??? , de nem tudom mennyire biztonságos. Tudna valaki segíteni??
2018. febr. 8. 14:32
1 2
 1/12 Orihime Inoue válasza:

én ugy tudom hogy ez por és állitolag nagyon hatásos

én is örlődöm azon hogy megrendeljem e

2018. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Esetleg megrendeltétek?

Eredmény? Tudtok róla infot mondani?

Én is gondolkozom rajta.. 🤔

2018. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
szia, én nekem tegnap jött meg mert rendeltem, ha szeretnéd majd irok véleményt hogy mit tapasztaltam
2018. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem ma jött meg,kíváncsi vagyok a hatására :)
2018. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is ma kaptam meg,kíváncsi leszek az eredményre..
2018. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szia! Én is pár napja kezdtem el. Kíváncsi vagyok mi lesz.
2018. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cinti1997 válasza:
Sziasztok. Használt valakinek ??
2018. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék. Kinek mi a tapasztalata?
2018. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Sziasztok! Én megrendeltem február elején a port. Nekem semmit nem használt és eddig (44 napja) a pénz visszafizetés sem történt meg, 16.700.-Ft-om bánja. Legyetek óvatosak. Nekem elég átverés íze van. 2 db-ot rendeltem, +1 ajándék volt.
2018. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez a Purple mangosteen amit itt a neten árulnak, amiből én is be tankolás, sajnos, nem ér semmit. Csupán pénz csalás, de most rajta vagyok az ügyön, rendőrséggel ki deríteni ki az aki ezt Árulja! A feladonak csal I'd.jelenik meg a borítékon, Magyarország telefon szám nincs, cím nincs! Egyszerűen negatív véleményem van, ami a dobozban van úgy fos ahogy van! Nem is volt eredetileg le zárva egy fóliával, hanem egy műanyag tető van rá téve, aztán a kupakkal, You tube - on utána néztem és valóban egy le ragasztott fólia van rá ragasztva, tehát vigyázzatok mert nem igazi! Iszom már egy ideje, de sehol semmi változás. Pénz vissza fizetési lehetőséget írnak, csak éppen nem lehet senkit el érni ki még tenné. ÓVATOSAN rendeljetek, én ki dobtam már pár tíz ezret, pedig nem szoktam hinni ezekbe és még is próbálkoztam, reménykedve hátha nem át verés, de biza nagy betűs Igen.
2018. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!