Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miben legyek a nőgyógyásznál?

Miben legyek a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tenni, nagyon szégyenlős vagyok, mert túlsúlyos vagyok. Nagy hasam van, nagy combjaim. Viszont olyan hosszú pólóm nincs, ami olyan jól fedne, rövidebb pólóban meg igencsak kellemetlenül érezném magam.Már arra is gondoltam, hogy hálóinget veszek át. Ciki lenne?
2008. okt. 27. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egy kényelmes szoknyában
2008. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs szoknyám:(
2008. okt. 27. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor inkább legyél csak rövid pólóban, ha nincs hosszú, se tunika, se szoknya. A hálóing ciki, az alakodon pedig egyáltalán nincs mit szégyellni, pláne nem ott. Hidd el, nem a túlsúlyodat és a combodat fogja szemlélgetni. :) Én is szégyellős vagyok, és jártam úgy, hogy elfelejtettem hosszú pólóban menni, ráadásul itt végig kellett caplatnom fél a rendelőn, pucér popsival. Senkit se érdekelt: az asszisztens a gépén pötyögött, a másik irkált, a doki meg az eszközeit pakerászta, míg odaértem. Nyugi! :)
2008. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fél rendelőn? Ne hülyéskedj már! Akkor el se megyek. Tiszta para vagyok.
2008. okt. 27. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

ha ezen parázol ,akorm i lesz még a vizsgálatkor??

Vegyél egy nagyméretű polot vagy turiz egy nagy szoknyát és kész

2008. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nadrág,póló...és majd bent leveszed a gatyódat..mit kell ezen parázni?nem az alakodat fogja nézni...még a szőrös punci vagy fenék se érdekli,mert nem az a dolga...
2008. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak itt volt. Másmint a fél rendelő. (Ajkán.) Celldömölkön pl. közvetlenül a vizsgálószék mellett van az öltöző. Ilyeneken aztán végképp ne ijedj meg. Hidd el, csak az első alkalommal fogsz ennyire szorongani, de olyan hamar végzel, hogy csak na. Gondolom, most mész először. Én majdnem beájultam, amikor mentem be, de elpárolgott, amikor a doki elkezdett kérdezgetni ezt-azt. Tényleg nyugodj meg, és menj csak el, mert kell, és kész. :)
2008. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahol nem kell szégyenlősködni, hát akkor az a nőgyógyászat. Hidd el nem törődik azzal, hogy te túlsúlyos vagy. Nem fog megjegyzéseket tenni. Ha viszont ennyire zavar, akkor tényleg vegyél egy hosszabb fazonú felsőt. A hálóinget én sem javasolnám, mert az azért ciki. És ne izgulj! Egyátalán nem olyan rossz a vizsgálat sem, mint amennyire mondják. És ha gond van, akkor azt jobb időben észrevenni.

Szóval bátorság, és hajrá!

2008. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. :)
2008. okt. 27. 15:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mostanában voltam nődokinál,sőt én is túlsulyos vok,a szó szoros értelmében.

Volt rajtam egy bővebb naci,meg egy viszonylag bő és nem túl hosszú pulóver,a fenekem kilátszott de elől nem.

Nem volt annyira vészes,kibirtam a hájammal nem vergődött egyéltalán nem kérdezte meg miért vok ilyen kövér.

Nyugi nem lesz gond!!!

2008. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!