Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Közel 10 évig szedtem Triodena fogamzásgátlót. Most a vérnyomásom miatt azt mondta a körzetim, hogy váltsak kisebb hormontartalmúra. Symicia-t írtak ki. Most végeztem az első levéllel, de nem hagytam szünetet a két gyógyszer közt. Ahogy véget ért a Triodena, megvártam a mensit, és utána Symicia-val kezdtek. Kérdésem az lenne, hogy mennyi idő alatt ürül ki a Triodena vagy most keveredik-e a két gyógyszer? Azt vettem észre, hogy mensi előtt (nem mensi miatt) kissé agresszívvá válok, jobban mint kellene és ennek a párom issza meg a levélt. Sőt, mínusz 10 fokban egy szál póló-kabátban járok, ilyesmi… Tuti, hogy hormonális, csak nem tudom, hogy gyógyszer miatt vagy esetleg pajzsmirigy bajom van?


Köszi előre is!



2018. febr. 12. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell idő, amíg hozzászokik az új gyógyszerhez a szervezeted.
2018. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, azt nem írtam mennyi. Az első levéllel mindenképp be kell szedned, hogy változzon a helyzet.
2018. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, igen, sejtettem, hogy most túltoltam kicsit, hogy nem vártam a kettő között, akár kisebb az újnak a hormon tartalma, akár nem. Gondolom még azért 1-2 hónapig eltart, mire ürül a Triodena és átveszi a helyét a Symicia.
2018. febr. 12. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!