Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell mennem?

Mikor kell mennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hormon vizsgálatra van beutalóm,de nem tudom mikor kell mennem? Hivtam az orvosomat,többször is de még nem sikerült elérnem.

2018. febr. 12. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, miket néznek, van-e ciklusod, hány napos a ciklusod.
2018. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia:) köszönöm a válaszod:) a 3ik és a 21 napon kell mennem. Csak most az a helyzet,hogy meg kellett volna ma jönnie,de semmi. Csak barnás folyásom van,de nem sok. A hasam egy kicsit szúrkál néha. De más tünetem nincs. Nem tudom mit kellene csinálnom. Minden vizsgálatot csinált az orvos,és nem talált semmit.
2018. febr. 14. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Megvárod, míg megjön rendesen, és onnan számolod ki a 3. napot. (Egyébként 2-5. nap között jó, ha hétvégére esne a 3. nap).

A 21 nap csak akkor áll, ha 28 napos ciklusaid vannak.

2018. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Álltalába 28-30 nap között szokott. Akkor is a 21 nap menjek? De ha esetleg hétvégére esik akkor mehetek elobb is ugye?
2018. febr. 14. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szombatra esne, akkor pénteken menj, ha vasárnapra, akkor meg hétfőn.
2018. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a terhességre most folosleges gondolnom igaz?
2018. febr. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!