Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki próbálta már a Tampaxot, jó?

Aki próbálta már a Tampaxot, jó?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes az applikátoros használat, viszont több vele a keletkező (műanyag) szemét is. Maga a tampon szerintem nem olyan jó minőségű, mint pl az o.b., nekem volt olyan hogy 'szétesett' miközben kivettem, nem hengeres formájú, inkább olyan mintha fel lenne tekerve valami. Nekem ez nem tetszett.
2018. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem Mo.n élünk .. itt majdnem csak ezt lehet kapni viszont nem müanyag az aplikátor hanem karton .. nekem szörnyű .. míg terhes nem lettem minden alkalommal frusztrált ha megjött . Lapos a formája lényegében fele annyi ideig se birja mint pl az ob ..
2018. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem en utalom. Nekem inkabb hosszaba nyult, nem szeltebe, ami azert eleg kellemetlen meglepetes volt. Nem mondom hogy olyan jol allok, de tamponbol mindig a kegjobb minoseget veszem, es az szerintem az o.b
2018. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én Angliában találkoztam vele először, mivel ott nem találtam Ob-t. Akkor vettem először, és utoljára :D Inkább bevásároltam Ob-ből, amikor Magyarországon voltam, hogy ne kelljen ezt használnom.

A legszörnyűbb tapasztalatom Nekem is az, hogy nem széltében, hanem hosszában szívja meg magát... elég kellemetlen.

Persze ettől még lehet, hogy másnak beválik, ez egy szubjektív vélemény :)

2018. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokkal jobb, mint az ob. Higiénikusabb, könnyebb a felhelyezése is. Ob hamarabb át is ázik.
2019. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!