Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben Kenézybe vagy a...

Debrecenben Kenézybe vagy a klinikán a nőgyógyászatra kell mindenképpen idöpont?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé borzalmasan érzem magam odalent, Berettyóújfaluban félrekezeltek a kórházban és most megpróbálnék Debrecenben elmenni nőgyógyászhoz. Idöpontom és beutalóm sincs sehova, viszont valahova holnap mindenféleképpen el akarok menni, mert a helyzetem tarthatatlan. Ha mást nem, hát visszamegyek az újfalui kórházba, amit nem akarok. Fogadni fognak egyáltalán valahol Debrecenben? És ha igen, akkor hol? És milyen rendelési idövel? Egyébként nem debreceni a címem.

2018. febr. 13. 18:12
 1/1 Metionin ***** válasza:
A klinikákra nem kell beutaló. Időpontot nem tudom, én amikor voltam, csak odamentem és kivártam hogy sorra kerüljek.
2018. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!