Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Debrecenben Kenézybe vagy a klinikán a nőgyógyászatra kell mindenképpen idöpont?

Sziasztok! Eléggé borzalmasan érzem magam odalent, Berettyóújfaluban félrekezeltek a kórházban és most megpróbálnék Debrecenben elmenni nőgyógyászhoz. Idöpontom és beutalóm sincs sehova, viszont valahova holnap mindenféleképpen el akarok menni, mert a helyzetem tarthatatlan. Ha mást nem, hát visszamegyek az újfalui kórházba, amit nem akarok. Fogadni fognak egyáltalán valahol Debrecenben? És ha igen, akkor hol? És milyen rendelési idövel? Egyébként nem debreceni a címem.

febr. 13. 18:12  Privát üzenet  

A válasz
Metionin nevű felhasználó válasza:

A klinikákra nem kell beutaló. Időpontot nem tudom, én amikor voltam, csak odamentem és kivártam hogy sorra kerüljek.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 13. 20:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire számítsak? Holnap anyukámmal megyünk gyermek nőgyógyászatra mert ez az első menstruációm már 8 napja tart és még egy kicsit sem enyhült szerintetek mit fognak csinálni...
A spirált fel lehet tetetni akkor amikor leveszik, vagy mindenképpen várni kell vele egy ciklust?
Tanåcstalan vagyok, mindenképpen menjek nőgyógyászhoz?
Budapesti Újpesti lakcím kártyával mehetek a 13. Kerületbe Egészségházba nőgyógyászatrá SZTK-s rendelésre? (TB támogatott)
Ha valamilyen hüvelyi fertőzésem lenne mindenképpen lenne folyásom?
Óbudai sztk-ba nőgyógyászatra mennyivel a rendelés kezdete előtt kéne ott lennem, hogy mindenképpen sorra kerüljek legelőször, vagy viszonylag hamar?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!