Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert budo? Sziasztok 24L Nap...

Miert budo? Sziasztok 24L Nap vegere mire haza erek budi a labam. Napkozben beizzad. Minden nap furdok es tiszta zoknit huzok de megis. Lanyok. Nok valaszat varom es Fiul NEM KEREK UZIKET! KOSZi

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiu vagyok, remelem nem gond hogy ha irok a kerdeshez. Az termeszetes, hogy megizzad a labad egy hosszu nap utan mindenki igy van vele. A hintoport javasolnam, a cipobe szorva, illetve a labad bedorzsolve segit az izzadas es a kellemetlen szag legyozeseben, En is ezt hasznalom.
2018. febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi kettes!
2018. febr. 14. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki férfi megtalálja ezt az üzenetet, az csak perverz lehet? Mire föl?

Amúgy vannak cipősprayk, például. És olyan cipőt vegyél fel, ami nem annyira zárt. Ha nincs hó, hatalmas sár, elmegy a sportcipő is.

Én is férfi voltam, a változatosság kedvéért.

2018. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Hát ha már budibol van s lábad sz már rosszabb XDD
2020. okt. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azóta sem oldódott meg, akkor ajánlom a teafaolajat. Ismerősöm minden fürdés után nedves hónapjra visz fel keveset, mellé nem is kell dezodor, mert baktérium és gomba ölő hatása van (ezektől lesz szagos az izzadtság, önmagában egy színtelen, szagtalan folyadék). Fürdés után amikor még nedves a lábad, akkor kenjed be őket. Amikor meg mennél valahová, akkor hintőporozd be (azt száraz lábra!). Nekem a hintőpor magában is bevállt. Nyáron nagyon izzad a lábam sajnos, szóval átérzem.
2021. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!