Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha hüvelytablettát, vagy hüvelygélt használok este, másnap felrakhatok tampont?

A nőgyógyászom mondta, hogy heti 1-2x használjak lactofeelt, vagy vitagyn c-t. Használtam már hüvelytablettákat és nagyon zavar, ahogy másnap majdnem egész nap folyik ki. Tisztasági betét helyett nem lehet ilyenkor tampont használni? Vagy még másnap is szívódik fel belöle hatóanyag, és így a tampon szívná föl?

Előre is köszi a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: hüvelytabletta, nőgyógyász, orvos, tampon, hüvelygél, flóra

febr. 15. 00:12  Privát üzenet  

A válasz

Tegyél be inkább rendes betétet, ne tisztaságit.

Én tampont nem raknék fel.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 15. 08:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hüvelykúp mennyi ideig folyik? Normális hogy amit este felrakok még másnap este is folyik ki?
Canesten kupot használok ami 6 darabos . De az első után másnap este ugy látszik hogy meg fog jönni a menstruálciom . Mit tegyek abba hagyjam a kúpot vagy lehet ugyanúgy...
Olyan problémám lenne hogy szerda este közösűltünk a párommal, és kiszakadt a gumi, és telibe belém jött, másnap reggel egyből vettem esemény utáni tablettát, bevettem, és ma...
Ki járt már ugy hogy a menzesze késett 3napot és megjött a 3. késési napon este de barna volt azt egykicsit élénk piros? Masnap pedig sötét bordó es barna de nincs folyamat? Mi lehet?
8 hónapja szedek Symicia fogamzásgátlót. Egyik nap elfejeltettem bevenni és másnap bevettem egyet reggel, ami kimaradt és egyet meg este ahogy szoktam. Na azóta elég rossz a...
Mikor teszteljek így? Szex után másnap este hányás, terhes lennék? (össze vissza szokott meg jönni. Bővebben lent)

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!