Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek már volt ehhez hasonló?

Valakinek már volt ehhez hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval, ez még karácsony előtt volt velem, hogy nem jött meg a menstruációm. Késett 11 napot elmentem a nőgyógyászamhoz. Mondta hogy semmi gond nincs, és aggódni sem aggódjak a menzeszem a stressz, és az antibiotikum miatt késhet (mivel beteg voltam télen) adott nekem injekciót amitől 4 nap múlva meg is jött. Minden oké volt, de megint késik a bajom már több mint egy hete, és jele nincs hogy meg akarna jönni:(. Ebben a hónapban is sokat stresszeltem a suli és a barátom miatt is, azért nem jöhet meg? Vagy menjek megint nőgyógyászhoz? Nem szivesen mennék mivel megint csak azt az injekciót adná be, hogy megjöjjön és már tényleg aggódnák h mi az oka hogy megint nem:/ szerintetek? Mit tegyek? Köszi a válaszokat előre a helyesírás miatt előre bocsi de nem magyar az anyanyelvem.
2018. febr. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy terhességi tesztet és ha megint nem akar megjönni, akkor azért jobb lenne ha újra elmennél orvoshoz.
2018. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A terhesség kizárva, mivel már jó rég nincs barátom. A doki azt mondta h semmi baj nincs velem biztos az antibiotikum az oka. De hát most nem szedtem semmit. MagneB6-ot szedek de gondolom attól nem késhet 9 napot :/
2018. febr. 15. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj meg egy hetet. Ilyenkor vissza kell állnia és az nem segíti abban hogy múltkor is gyógyszert kaptál rá. Ha nem jön meg akkor viszont muszáj újra elmenni az orvoshoz.
2018. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen anyukám is azt mondta, hogy várjak vele, nem jó mindig injekcióztatni magam hogy jöjjön meg. Legyek türelmes. Remélem vissza áll, mert eddig mindig pontosan jött meg. Remélem azért nincs semmi bajom, habár minden oké volt az eredményeimmel is. Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 15. 15:56
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem pár éve tüdőgyulladásom volt és a rengeteg antibiotikum miatt utána vagy 2-3 hónapot késett, aztán még jött rá egy kis felfázás is.De mostmár rendesen beállt, mondjuk itt szerintem a korod is számít. Ahogy látom már régen írtad így érdeklődnék, hogy visszaállt-e már. Nem tudom,hogy ha ezt akkor írtam volna segítene-e.
2019. jún. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!