Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen magnéziumot ajánlotok?...

Milyen magnéziumot ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes, a szívem néha fáj, a vádlim néha begörcsöl, fáradtnak érzem magam, stresszes életet élek. A vérképem jó. B komplexet 1 hete elkezdtem.
2018. febr. 17. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Én most fizikailag tényleg le vagyok pukkanva. A magnézium citrátról olvastam jókat, de aztán valahol írták, hogy terheseknek ajánlják.
2018. febr. 17. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Terheseknek? A citrátot mindenkinek ajánlják, mert nagyon jól szívódik fel.
2018. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ignis Subdialis ***** válasza:

Nincs ilyen összefüggés magnéziumvegyület és állapot között. :) Ide írtam egy gyorstalpalót, ami alapján könnyebb választani: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

Szerintem érdemes lenne probiotikumot is szedned, mert sok múlik a bélflóra állapotán - nem csak a magnézium felszívódása. Az ősztől tavaszig szedendő 1500-2000 NE D-vitamint szeded?

2018. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, elolvastam amit linkeltél, a magnesi citrici 500 mg-ot vettem meg, napi 3-at veszek be, a szívemen már érzem, hogy jobb. D vitamint se szedtem eddig, én is gondoltam rá, de a tájékoztatójában azt írják, magnézium tartalmú készítménnyel együtt nem ajánlott. Halolaj kapszulára gondoltam még, meg c vitaminra.
2018. febr. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!