Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem? Nyolc honapja...

Mi lehet velem? Nyolc honapja szultem csaszarral! Sokat kell a baba ejjel.

Figyelt kérdés

Egy par hete ugy erzem magam, mint akin vegig ment az uthenger.

Lefogytam. Kozbe kozbe megszedulok, neha mikor setalunk erzem mindjart elajulok es itthon is. Szokott szporabban verni a szivem is es faradekony vagyok! Verszegeny voltam terhessen. Szokott a fejem jobb fele furcsan fajni. Dokihoz megyek!


2018. febr. 18. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Stressz,szorongás,pánik...Ugyan ilyen tüneteim voltak,azülés után pár hónappal..Fogyás nem volt,de minden más.Azt mondta a doki,hogy igy jött ki a felelősség a baba iránt:(Frontin,cipralex 2-3 hónapig,és elmúlt.
2018. febr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vérszegénység produkált ilyen tüneteket. Elmentem vérvételre, majd amikor kiderúlt a dolog, beszedtem 2 doboz béres vas vitált és semmi bajom nem volt utána
2018. febr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel sokan küzdenek ugyanígy, nincs köze ahhoz hogy milyen úton született a kisbaba, ugyanilyen tüneteim voltak. Pihenés, pihenés, amennyit csak lehet. Jó dolog ha elfoglalod magad programmal hogy baba-mama torna ahol tudsz beszélgetni hasonló gondokkal küzdő kismamákkal. Én még antidepit is szedtem egy évig, frontinnal , igaz azt csak két hónapig. De sokáig megtagadtam hogy nem veszek be gyógyszert, így is töredéke dózisba szedtem mint amit előírtak. De a gyógyszer a legutolsó utáni megoldás. Nekem akkor már kétéves volt a kicsi.

Ez 13 éve volt. Azóta tesó is van, már ő is nagy, vele tudatosabban készültem hogy mi vár rám, enyhébb is volt a kimerülés.

Pl.egyáltalán nem használtam szotatás után a mellszívót hogy kiürüljön a cicim. Így több időm volt pihenni, s persze energiám is több lett. Tesó sokat segített,(4 év van köztük) apuka is.

Nagy bajod szerintem nincs csak kimerült vagy és ez csak rakódik, rakódik.

2018. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

...még annyit, #2 es is jót ír, a vaspótlás is helyrehoz, vagy egyéb ásványianyag pótlás, persze hetek mire hatása van, de érdemes rendszeresen szedni, nálam 5-6 hét volt mire éreztem hogy kezd minden könnyebb lenni.

3-as voltam

2018. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!