Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon rendszertelen menstruác...

Nagyon rendszertelen menstruáció. Szerintetek normális? (több lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és szűz. 14 és fél évesen jött meg az első menstruációm és az első évben minden hónapban normálisan megjött a szokott időben, de egy fél éve nagyon remdszertelenné vált.

Decemberben és januárban teljesen kimaradt, viszont január utolsó napjaiban megjött és február másodikán elmúlt. Éjjel arra ébredtem hogy nagyon görcsöl a méhemnél és reggelre vértócsába ébredtem, szóval egy hónapban kétszer jött meg előtte pedig 2 hónapot kimaradt. Ez még normális vagy ideje lenne orvoshoz menni?


2018. febr. 18. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális. Várd meg a következő menstruációt. Ha az normális időben jön meg (21-45 napra), akkor nincs gond. Egyszeri alkalommal ennyi idősen megjöhet hamarabb, hiszen nem vagy gép.
2018. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!