Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha meg jött a menstrúációm...

Ha meg jött a menstrúációm tesin bukfencezhetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem fog elcsúszni a betét?
2018. febr. 18. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól be kell ragasztani, és ennyi. Szerintem a futástól könnyebben elmozdul, mert ott ismétlődően ugyanúgy mozgatod a lábad, és ezzel esetleg előbb-utóbb sikerül elgyengíteni a ragasztót.
2018. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az ilyen gyakorlatokat csak tamponban mertem csinálni. A vér könnyen hátra tud folyni 1-1 ilyen mozdulatnál. A betét kisebb eséllyel csúszik el.
2018. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha betétet használsz, tegyél be éjszakait, mert a vér “csorog”, velem kiskoromban előfordult, talán ha veszél rá mégegy bugyit hogy jobban tartson az segít. Én ezért is meg kényelmi okokból tamponra váltottam, sokkal egyszerűbb. Te tudom hogy ilyenkor rémálom egy tesióra:(
2018. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!