Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az eseményutáni óta nem volt...

Az eseményutáni óta nem volt rendes menstruációm, pedig nem vagyok terhes. PCOS is van, ami kezdett eddig rendbe jönni, de most szerintem megint tönkretettem mindent. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Régebben is volt gondolom ezzel, kevés volt a vérzésem nagyon. Elmentem endokrinológushoz, nőgyógyászhoz és kiderült hogy PCOS és nagyon vékony a méhnyálkahártyám is.

Sajnos 1,5 hónapja esemenyutáni tablettát kellett bevennem, ami után 1 héttel megjött és borzasztóan véreztem, és nagyon fájt is. Azóta volt 2 újabb ciklusom és mindkettő 1-2 napos pecsételő minimális vérzés volt.

Csináltam terhességi tesztet, negatív lett.

Eléggé félek, hogy valami komoly bajom van és emiatt nem merek visszamenni az orvoshoz. Hüvelyi UH-m pl még sosem volt, mert akkoriban szűz voltam. Rendkívűl félek :(

Utólag hülyeség volt bevenni az eseményutánit, nem kellett volna, de már mindegy.

Volt már valakivel ilyen?



2018. febr. 18. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az eseményutáni tablettával nagyon szépen összetudod zavarni az amúgy is zavaros ciklusodat (főleg PCOS betegség mellett).

Fél évig simán számíthatsz ilyenekre, hol kimarad, hol megjön, hol pecsételős, stb. Ez a tabletta utóhatása sajnos.

Mivel neked meg is jött a menstruációd, illetve a teszt is negatívat mutatott, biztos hogy a terhességet kizárhatod.

Majd helyreáll idővel. És nem olyan biztos, hogy butaság volt bevenni, inkább vállald a "mellékhatásokat", minthogy egy nem kívánt terhességet bevállalj, vagy esetleg túl ess egy abortuszon. Ezek lelkileg sokkal megterhelőbbek, mint a jelenlegi helyzeted, hidd el!

Azt viszont jól tennéd, ha visszalátogatnál a nőgyógyászodhoz, ő bizonyára jobban megtudna nyugtatni, mint én itt látatlanban. De ne aggódj, a tabletta kuszálta össze itt most a dolgokat.

2018. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2018. febr. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!