Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkor a harom honapos has?...

Kittikee33 kérdése:

Mekkor a harom honapos has? Látszik már? Mert három hónapja terhességi tüneteim vannak mellfeszülés/fájdalom meg szag érzékenység mindez ugy hogy a mensim megvolt már 4x ugyan úgy ahogy szokott. Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg van egy egyszerű dolog: Úgy hívják terhességi teszt...
2018. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen menstruáltál, nem csak pár csepp barnás-rózsaszív volt, hanem rendes piros vér, akkor nem vagy terhes.

Változó, hogy kinek mikor kezd látszani, 3 hónaposan még nem feltétlenül.

De olyan egyszerű ezt ma kideríteni! Besétálsz a Rossmanba, DM-be vagy egy gyógyszertárba, és pár100 Ftért veszel egy tesztet...

Mellfeszülés sokaknak van terhesség nélkül is, pici hormonális egyensúlybillenés okozza. Kicsit figyelj az egészséges táplálkozásra, bő folyadékbevitelre, attól enyhülhet.

2018. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..már teszteltem 2x negatív lett.
2018. febr. 19. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen egyértelmű, hogy nem vagy terhes. Innentől nem értem, hogy miért kattogsz ezen...

Mellfeszülés csomó mindentől lehet, a szagokra meg szerintem csak jobban figyelsz, mint máskor.

Más tüneted is van?

2018. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elején volt hányingerem kb 2hónapig meg szedültem es fajt a mellem akkor teszteltem ket kulondozo nap nrgativ lett mensim volt. Azutan puffadtam meg fajt a koldokom picit . utanna most a mellem feszul picit es a szagok irritalnak meg a hasam mintha nehezebb lenne. De lehet csak bebeszelem magamnak
2018. febr. 19. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak. Ha a teszt nem mutatja, akkor ez nem terhesség. Az idegeid nincsenek rendben.
2018. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet..
2018. febr. 20. 03:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hanem biztos..
2018. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!