Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek igy van esely a...

Szerintetek igy van esely a jovoben babara?

Figyelt kérdés

10 eves korom ota szenvedek menstruációs problémákkal,16 évesen kiderült pcos miatt(hormonzavar,cisztás petefészek,rendszertelen menstruació),17 evesen elkezdtem szedni egy nagyon gyenge hormontartalmú fogamzásgatlót,de emellett is rendszertelen volt, majd vegül nem jött meg, elmentem nőgyógyászhoz hogy nem-e baba, ultrahangoztak, utána az orvos közölte hogy a méhem elkezdett sorvadni( félev alatt 63x38x38 helyett mostanra 50x26x36) az endometrium 2 mm, és a petefészekben sok 3-4 mm folliculus.(ez mind a 38.napon elöző menstruació óta) szóval nem szedhetem még a leggyengebb gyógyszert se...

Ennek ellenére majd a jövőben teherbeeshetek? Vagy csekely esély van rá..?



2018. febr. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan rá, még ilyen helyzetben is. Sokszor hallom, hogy valaki már a lombikra szánja rá magát és spontán teherbe esik évek múltán. A doki mit mond?
2018. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyílván csökkent esélyekkel indulsz neki, de sosem lehetetlen!

Pcos-re kifejezetten jó hatással van a ch csökkentett és mozgásgazdag életmód. Merckformint nem szedsz? Illetve ha babára kerül a sor, javaslom az inofolicot.

2018. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javasolom, hogy olvass utána az aviva tornának, elvileg hármas ikreket is eredményezett már. Persze, önmagában nem elég hozzá a torna. :)
2018. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PErsze, hogy nem szedheted, PCOS-re nem fogamzasgátlót kell írni... :)


Menj el JÓ endokrinológushoz.

2018. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!