Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek mellfájdalom ellen?

Mit tehetek mellfájdalom ellen?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 85D méretű mellekkel rendelkezem. Évek óta fáj a mellem a menstruacio előtti napokban. Viszont most az elmúlt hónapokban fokozódott ez a fájdalom. Mielőtt megjönne, már azelőtt 2 héttel fáj a mellem, de annyira, hogy nem tudok melltartónélkül lenni. Fáj, ha este leveszem a melltartót, elmondhatatlanul feszül a mellem, húzódik lefelé, mintha leakarna szakadni. Nem tudok már mit tenni. A mérete miatt, már fáj a hátam is, ahogy húzza előre. Mit tehetek ezek ellen? :’( (nem, nem vagyok terhes)

2018. febr. 20. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám, nekem is mindig 2 héttel előtte fájni kezd. Azt tudom.mondani, hogy nekem az évek múlásával kicsit jobb lett. Most, 27 évesen éltem meg azt először, hogy úgy jött meg, hogy nem fájt. De ciklusonként eltérő a fájdalom hossza és erőssége nálam, a legrosszabb tényleg a 2 hét. Nekem segít, ha meleg vízben a fürdésnél kicsit megmasszírozom. Próbáld kerülni, hogy éjjel oldalt fekszel, és összenyomod, akkor már hason kevésbé fáj nekem. Ha meg tényleg elviselhetetlen, akkor egy fél Cataflam segít.
2018. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!