Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pisilek be folyton...

Miért pisilek be folyton amikor nevetek?

Figyelt kérdés
Már ez jó ízű nevetéstől is betudok pisilni,van úgy hogy az egész nadrágom tiszta víz és nem tudok mit tenni,7-8 éves korom óta van ez most 15 vagyok,nem szoktam szorongani,lehet ez egy enyhébb inkotencia? Vagy mi ez? Szégyenlem mások előtt mert még megmondják hogy már 15 éves vagyok és még mindig bepisilek:( mit tehetnék? Olvastam valami intim tornáról is vagy mi,kifejtenétek bővebben mi is az?nagyon meghálálnám ha mondanátok nekem olyat amivel ezt meglehet szüntetni és elmúlna:) előre is köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 21. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam érezni, hogy szaladnom kell pisilni, amikor valaki sokáig nevettet. Nem tudod visszatartani addig sem, amíg elszaladsz wc-re?
2018. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek felfazasra vagy huvelyi fertozesre utalo tuneteid?En is nehezen tartottam vissza nevetes vagy kohoges kozbe meg amugy is folyton pisilnem kellett.Jartam intim torna tanfolyamra is,de nem segitett.Viszont a sokadik antibiotikum utan megszunt a problema.Egyebkent intim torna arra valo,hogy a huvely az anusz es a holyag izmait erositse.Eloszor szeintem menj el nogyogyaszhoz esetleg urologushoz es,ha nem tudnak segiteni johet az intim torna.
2018. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Menj el urológushoz, beutaló nem kell. Ott megnézik nincs-e valamilyen szervi baj, ami miatt ilyen tüneteid vannak, ott tudnak majd segíteni, ne halogasd, már régen el kellett volna menned.
2018. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!