Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Épp menstruálok és annyit fáj...

Épp menstruálok és annyit fáj a méhem hogy tesi óran össze estem a nospa és az algoflex-m se segít már sirok annyira rosz. Mitől lehet ez és mit tehetek hogy el múljon?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvost kérdezz.

Vannak erősebb szerek is, de ahhoz már orvosi felügyelet kell.

2018. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se a nospa se az algoflex m nem használt. buscopan fortet szedtem, egész gyorsan helyretett, vagy esetleg az algoflex forte.
2018. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 22. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mész az ügyeletre ahol kapsz szurit.
2018. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a cataflam segít, néha ebből is kettő kell, pár órával később persze. Ha már nem először fordul elő ez az erős görcs, akkor nem ártana elmenni dokihoz. Igazán erős, szurkáló görcsre gondoltam.


Nekem még a meleg borogatás vált be, kitágítja az ereket, így enyhül a fájdalom.

2018. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam most van ilyen először
2018. febr. 22. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mennyi idő után múlt el a fájdalom? Azóta már nem estél össze tesi órán?
2021. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!