Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komolyabb lehet a baj? Kezdjek...

Komolyabb lehet a baj? Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és talaltam most a balmellemben egy kis gümecs félét, mozgatni nem lehet es nem faj, a bal mellem szelen van, nem nagy.Kedden megyek megnezetni. Kezdjek felni hogy valami komolyabb? (Nem volt mellrak a csaladban, nagyon rak sem, 1-2 esetben es az is eros dohanyzas miatt volt es tudorak,..., egeszseges ember vagyok, inni se iszok nagyon, nem dohanyzom, semmi karos szert nem fogyasztok, es nem ütöttem be) mennyi az esélye hogy komolyabb? Letszi ertelmes valaszokat varok, nagyon megijedtem. 19/L

2018. febr. 22. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
50% vagy igen vagy nem. Attól hogy egészségesen élsz stb. ugyan úgy lehetsz rákos.
2018. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz, de fontosnak tartottam megemlíteni, mivel stressz es egeszsegtelen eletmod eseten nagyobb eselyet latom a kialakulasanak.
2018. febr. 22. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ok. Mennyit stresszelsz? Mennyire egészségtelen a táplálkozásod? Más egyéb tüneteket tapasztalsz? Most megint stresszelsz ami nem tesz túl jót. Lehet nem rák. Nem kell a legrosszabbra gondolni. Bár én is aggódnék
2018. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazan vagyok stresszes, azota sok mindennek utana olvastam, holnap lat egy orvos, egeszsegesen elek. Most se nagyon stresszelek, en olyan vagyok hogy eleg akkor ha tenyleg van valami. Mostmar kezdmeggyozodesem lenni hogy 19 evesen nem rakom van, raadasul jobban megtapintottam nem is a mellemban van az a gumo hanem akorul ahol azok a zsirmirigyek vannak a mellem folott kicsivel. Szoval szinte biztos hogy nem rak lesz. De inkabb megnezetem
2018. febr. 26. 16:11
 5/6 A kérdező kommentje:

Mas tunetem nincs.

Mellemben* sorry de telorol vagyok es autokorrekt is van stb.

2018. febr. 26. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendben, akior már csak 20% eséllyel van rák. Lehet nem az lesz. Akkor most már megnyugodtál?
2018. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!