Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes aggódnom? Normális ez...

Érdemes aggódnom? Normális ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 5 éve mensizek. A 4-ik évnél elkezdett normálisan beálni a vérzés es a várható 1-2 napon belül mindig megjott. Azonban par honapja most elkezdtem jobban sportolni mint eddig es a mensimet is azóta vettem észre hogy összevissza jon meg. 3 hónapig 1 hettel korábban a vártnál vagy pl most Februárban 2 szer jott meg 1 hónapban, mitől lehet? Nőgyógyásznál nem voltam még soha, semmi gyógyszert nem szedek, parkapcsolatom sincs most, nem faj sehol semmi. Anyukám szerint inkabb jöjjön meg többször mint ne. Meg szerinte normálisan hogy kiszámíthatatlanul rendszertelen még.

2018. febr. 22. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A hirtelen sport összezavarhatja a ciklust. Valószínűleg ez a gond. Ha legalább 21 napos a ciklus, akkor nincs gond, az még normális hosszúságú.
2018. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!