Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Erős fejfájás,...

Mi bajom lehet? Erős fejfájás, esti rosszullétek.

Figyelt kérdés

Evek ota nagyon fejfajos vagyok,volt,hogy 3 honapig folyamatosan fajt a fejem.Ekkor elkuldtek minden fele kivizsgalasra mri-tol kezdve a kardiologusig,mivel ez a dolog mar odaig fajult,hogy gyakran elajultam annyira szorrul voltam.Szedules es gyors szivveres is tarsult hozza..Semmi komolyat nem talaltak igy betudtak annak hogy ez alvaszavar es depresszio miatt van,ám az alvászavar okara nem tudtunk rajonni.Iskola valta eletmodvaltas stb,sokkal jobb nem lett a helyzet de a 2 ora alvasbol mar 4-6ot sikerult osszehozni.A fejfajas is javult,neha elo jott de szerencsere nem tart csak orakig rosszabb esetben napokig.Aztan most egy par hete kezdodott ujra az egesz,ejszaka nem tudok aludni,emiatt megintcsak gyakran faj a fejem,neha rohamszeruen jon ram es akkor reggeltol estig besotetitett szobaban fuldugoval es borogatassal fekszem.Jelenleg tanulok,szoval ezt meg nagy ritkan megtehetem,de ha visszamegyek dolgozni nemtudom hogy fogom birni..a legrosszabb az egeszben,hogy estenkent olyan mintha felmenne a vernyomasom,szetfeszul a fejem,szaporan ver a szivem,legszomjam van,es egy jo ora kell neki,hogy elmuljon,bar azert a fejfajas neha megmarad utana.olyasmi mint egy panikroham de megsem az..egyre depressziosabb vagyok,hogy nem tudok normalis eletet elni,a haziorvosomnak hiaba mondom mert lesz*rja..fogalmam sincs mi bajom lehet de ezek az esti rosszulletek kezdenek megijeszteni..Szerintetek mi lehet?mit csinaljak?Kihez forduljak?Mitol lenne jobb?

20/L



2018. febr. 22. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugtatót próbáltál már szedni? Ha nem, akkor ki kellene próbálnod. A vérnyomásodat, pulzusodat is ellenőrizni kellene. Ha felmegy a vérnyomásod, az is okozhat fejfájást. Inzulinrezisztencia is lehet.
2018. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!