Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami hormon problémám lehet?

Vickyy888 kérdése:

Valami hormon problémám lehet?

Figyelt kérdés
már pár hónapja nem jön me a menzeszem (3), és mindig késik, bárhogyan is számolom, dokinál még nem voltam, de elfogok menni, teszteltem (igaz hogy nem is voltunk a barátommal ,,úgy" együtt, de akkor is) és kőkemény negatív lett.. nemrégiben a plázában nagyon rosszul lettem, hányinger, majdnem elájultam, ilyen már 3szor történt meg velem az életem során.. legelősször az 1.menzeszemkor ami már 5 éve volt. 16/L (1 hét mulva 17)

2018. febr. 23. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sürgősen menj el nőgyógyászhoz. Lehet hormonprobléma, lehet endometriozusod, miomaid, ezernyi oka lehet, ami sulyosabb következménnyel is járhat, mint hogy nincs menzeszed.
2018. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még ha csak fiatal vagyok, akkor is?:/
2018. febr. 23. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már 5 éve menstruálsz, akkor elég sok a 3 hónapos kimaradás.
2018. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
fiatalon is lehet nőgyógyászati problémád. Amúgy az első két évben nem kell hogy rendszeresen menstruálj, simán hónapokig, fél évig is kimaradhat, de neked ez azért már rég volt. Inkább a doki mondja azt egy vizsgálat után, hogy nincs semmi baj, mint mi itt látnokoskodva találgassunk laikusként.
2018. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!