Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majndem 1 eve veszitettem el...

Majndem 1 eve veszitettem el a szuessegemet. Ez mitol lehetett?

Figyelt kérdés

Mult nyaron tortent a baratommal, vedekeztunk de az elejen kiforditva tette fel a gumit es ugy jott belem. Ezaltal gondolom kerulhetett belem minimalis sperma. Aztan egybol szoltam neki hogy vegye ki, es ujat raktunk fel azt mar normalisan es abba elvezett bele.

Ezutan vegig normalisan megjott honapokig de onnantol kezdve 5-6 honapig allandoan pisilni jartam meg vizelesi ingerem volt sokszor, 45 percenkent ereztem hogy pisilni kell, feszitett a csiklomnal. EZ igy ment tobb honapon keresztul es 1-2 honapja ez abba maradt.

En fertozesre gondolnek es most szivodott fel? Mi lehetettez az egesz?



2018. febr. 24. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép teljesítmény, hogy hónapokig nem mentél dokihoz. Leírás alapján nászutas betegséged van/volt. Hogy mitől maradt abba, azt nem tudom. De jó lenne, ha máskor az első ilyen után azonnal dokihoz mennél, mert simán rámehet a szerveidre. Abban pedig nem lesz köszönet.
2018. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az a nászutas betegség??
2018. febr. 24. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Ez az oldal nem arra van, hogy mindent a kérdező szájába rágjon a válaszadó. Használd szépen a netet.
2018. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal es azt mondta nincs semmi bajom...
2018. febr. 24. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináltak vizeletvizsgálatot is? Lehet húgyúti fertőzés is. Urológushoz kell menni.
2018. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most azon rinyálsz, hogy már nem kell 45 percenként pisilni?
2018. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!