Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet állandóan a...

Mitől késhet állandóan a menstruációm?

Figyelt kérdés

Ma van az 5.nap hogy késik a menstruációm. Pár hónapja volt hogy kimaradt egy hónap, voltam is nogyogyasznal nem tudta h pontosan mitől lehet,betudtuk a stressznek. kaptam rá gyógyszert attol megjött. A következő hónapban késett 5 napot.. es most ebben a hónapban megint ma járok az 5.napnál és semmi . Egy hete voltam nőgyógyásznál egy általános vizsgálaton és annyit mondott h minden rendben.

Terhesség kizárva gondolom, meg én is kizárnám azt. Csak az a baj h ha jövőheten sem jön meg ez a hónapom megint kimarad..


2018. febr. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mióta menstruálsz?
2018. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mihez képest késik? Hány naposak voltak az elmúlt fél évben a ciklusaid? Mert ha pl 35 napos a ciklusod, akkor normális, ha van olyan hónap, amikor nem menstruálsz, hiszen egy hónap csak 30/31 napos.
2018. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire gyakran fordul ez elő. Okozhatja hormonzavar is, egy kivizsgálást megér, nekem is hasonló bajom volt. Kérd meg az orvosod, hogy írjon neked beutalót egy endokrinológushoz.
2018. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig 5 napot késik, akkor igazából nem késik, csak neked nem 28, hanem 33 napos ciklusod van...

A női ciklus 21-35 nap között teljesen normális. Ha csak pár nap különbség van, az simán rendszeresnek nevezhető.

2018. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 naposak a ciklusaim, es november óta van ez h mindig kesik és össze vissza jön meg.
2018. febr. 24. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát akkor most vagy a 35. napon? Szerintem az még nem gond.
2018. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma már a 36.és még mindig semmi...
2018. febr. 25. 09:42
 8/10 anonim válasza:

3-as vagyok.

Hány éves vagy? Mert ha elmúltál 18, és van, hogy kimarad egy hónap, az már nem épp a normál kategóriába tartozik.

2018. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Igen tudom nem normális el is mentem vele orvoshoz de az orvos se tudta mitől lehet.

Na de ma megjött végül szerencsére. ;)

2018. febr. 25. 12:49
 10/10 anonim válasza:
Én még mindig ajánlom azt a hormon vizsgálatot, ártani nem árt, jobb elébe menni a dolognak, hátha mégis az. Ha hormon zavarod van, és kiderül melyik hormon zavart be, akkor az orvosod már fel tud írni olyan fogamzásgátlót, amibe a megfelelő hormonok vannak és visszaállítja a normálisra a hormonjaidat. A ciklusod amúgy még normálisnak mondható, de a te korodban már nem fordulhatna elő, hogy kimarad egy hónap. Persze lehet, hogy semmi bajod sincs, de biztos ami biztos alapon nem árthat megnézetni. Amúgy semmi extra, a menstruáció ideje alatt vesznek vért tőled, mintha egy sima vérvételen lennél. A hormon zavar később kisebb kellemetlenségeket is okozhat, persze komoly bajt csak akkor okoz, ha ez már egy súlyosabb szintre lép. Szerintem megérné kivizsgáltatni, tapasztalatból mondom. :)
2018. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!