Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mitol lehet? Ego es...

Vajon mitol lehet? Ego es csipo erzest erzek szex kozben, de csak par hete jelentkezett ez eloszor. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nos mint irtam par hete vettem csak eszre hogy ego erzest erzek a huvelyem also felen. Mintha kicsipne valami, a szex elvezhetetlen, vagyis fajdalmas, a wcre menes pedig ugyszint. Sajnos semmi otletem, biztodan be van gyulladva a huvelyem, de nem ertem miert. Van valaki akinek hasonlo problemaja volt? 1 honapja voltam nogyogyasznal O semmit nem talalt. A baratommal fel eve vagyok egyutt, elotte pedig senkivel nem voltam. Azt meg megkell emlitenem hogy mar par hete nem voltunk egyutt, talan tul nagy megterheles volt a huvelyemnek?

2018. febr. 26. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy volt megterhelés :D

Ha nem kívántad és nem voltál nedves, az okozhatta. De ilyet nem írtál.

Valami fertőzés lehet. Ami bármitől lehet.

Menj el újra nőgyógyászhoz.

2018. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak fertozestol lehet? Kenegetem magam Pimafucort huvelykremmel, ami gyulladascsokkento, ezelott ez segitett. Egy honapja is hasonlo gondom volt, de a huvelykup es a krem miatt eltunt. Akkor folyas is kovette, most ez elmaradt csupan az ego erzes a huvelyem also reszen jelentkezett ujra.
2018. febr. 26. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem gyógyultál meg a korábbi eset óta. Vagy a párodat nem kezelték és most tőle újra visszakaptad.

Ilyenkor mindkettőtöknek orvoshoz kell menni. Neked nőgyógyász. Neki urológus.

Normális orvos kenetet vesz és az eredmény alapján ír gyógyszert, kúpot, vagy amit kell.

Ha mindketten túl vagytok a kúrán és tünetmentesek vagytok, akkor lehet újra szexelni.

Egyébként sose fogsz meggyógyulni és mindig kiújul majd.

Főleg azért, mert sokszor férfiaknál nem is jelentkeznek olyan egyértelmű tünetek, mint nőknél.

2018. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gumival csináltátok már?
2018. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, en gyogyszert szedek.

De nem ertem.. meg azelott "ujult" ki mielott egyutt voltam vele. Akkor ennek igy mi ertelme? Marmint.. tenyleg lehetseges de ha hozzam se ert elotte mert mint irtam par hete nem voltunk egyutt es mielott egyutt lehettunk volna azelott 2 napja kezdtem ego erzest erezni.

2018. febr. 26. 10:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint írták gombát bárhonnan lehet kapni, ahhoz nem kell szex. Vagy lehet hogy később jött csak ki. A helyedben megint elmennék dokihoz, úgy tűnik nem hatott a kezelés. És tényleg küldd el párodat is, és amég nem jössz teljesen helyre addig használjatok óvszert.
2018. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De anno mikor voltam a nogyogyasz nem mondta hogy gomba. Akkor volt huvelyfolyasom, amiatt gyulladt be a huvelyem. Jelenleg ugye a folyas elmarad csak a huvelygyulladas van meg.
2018. febr. 26. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyfolyástól nem gyullad be a hüvelyed, hanem a folyás a gyulladás következménye. Feltéve, ha rendellenes folyásról beszélünk. Menj el egy másik dokihoz, aki kenetet vesz és az alapján állapítja meg, hogy mi a bajod. Ha csíp és ég, akkor az biztosan valamilyen fertőzés.
2018. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!