Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volina fogamzásgátlót kaptam...

Volina fogamzásgátlót kaptam enyhe IR elfedésére. Persze csinálom a diétát és mozgok, de a hajhullás miatt kénytelen vagyok szedni. Volt akinek bevált hajritkulásra?

Figyelt kérdés
Sajnos a lelki kár már nagyobb, minthogy várni tudjak a diéta+sport hatására, így kérlek ne írjatok olyanokat hogy a hormonok nem jók. Tudom én, de gyereket már nem szeretnék, így szedhetem folyamatosan.

2018. febr. 26. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azzal hogy mérgezed a szervezeted, nem fog megallni a hajhullas.
2018. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Magas a DHEA-S szinten. Elvileg de, megállítja.
2018. febr. 27. 07:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Elvileg... A bogyó mindent helyrehoz. Minden szarra ezt írják fel sajnos... A sok hülye meg el is hiszi.
2018. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha elhiszed, egészségedre.


De azt ugye tudod, hogy a hajhullást ez nem fogja megállítani és csak feleslegesen mérgezed magad?


Persze, az orvosoknak érdekük, hogy beszedd, hiszen havonta láthatnak és otthagysz felírásonként 5-10 ezer forintot :D

2018. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyrészt odaírtam, hogy mivel a hajam fele kihullott, nem érdekel már, ha a fogamzásgátló hozza helyre, jelenleg a lelkem ennél sokkal rosszabb állapotban van! Másrészt pedig egyszer felírta a nőgyógyász, utána a háziorvos írja fel nálunk, tehát sok érdeke nem hiszem hogy fűződik hozzà. De köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 27. 12:56
 6/15 anonim ***** válasza:

igenis van olyan hajhullás ill. egyéb probléma, amit csak hormongyógyszerekkel lehet kezelni. ez van.

a fogamzásgátló azonban max. enyhe esetekben hatásos, nálam pl semmit nem használt,pedig Dienillét szedek, ami antiandrogén. Ha nem szedem, vérszegény leszek az erős menstruáció miatt. Nem vagyok Ir-es vagy pcos, csak a mellékvesém nem működik rendesen, túl sok férfihormont termel. mivel ez egy olyan funkciós probléma ami valószínűleg gyerekkorom óta megvan, a diétával meg a sporttal nem tudok rá hatni. (egészségesen, ill. gluténmentesen étkezem társuló pajzsmirigy probléma miatt).

2018. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hajhullást kezdi megállítani, illetve nőtt egy csomó babahajam! Sajnos ez van, vgy szedem, vagy kihullik. Köszi utolsó válaszoló!
2018. ápr. 5. 12:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Szupi... A trombozisba meg belehalsz, az nem gond ugye? A kopaszsagot 'el lehet tuntetni', de a halalbol még senki nem jott vissza! Plusz, nemtom mennyi idos vagy, de elfog jonni az ido amikor abbakell hagyni a gyogyszer szedeset, aztán majd radobbensz mit muveltel magaddal!
2018. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért ez így kicsit erős, nem hiszem hogy minden egyes fogamzásgátló szedő trombózist kap. Szinte biztos vagyok benne, hogy neked nem voltak ilyen problémáid!
2018. ápr. 7. 13:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Olvass utána, eleg elolvasni a betegtajekoztatot. De persze, tamadni konnyebb. Jo egészséget :)
2018. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!