Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért egészségtelen a tanga?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egészség, nők

2018. febr. 27. 12:55  Privát üzenet  

A válaszok
Aranyeret okozhat, főleg, ha korábban volt már aranyered, akkor tangát ne hordj!

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 27. 12:57 Privát üzenet

Én úgy jártam,hogy fiatal korom óta minden egyes nap tangát hordtam (persze az olcsó kínaisat). Kb 2 éve "kimaródott" a bőr a fenekemen(valószínű a tanga miatt ),tangát hordtam,ami folyamatosan vágta,és kaptam egy durva gombás fertőzést (valószínű úszodában) ,amivel másfél évig szenvedtem. Na,nem kívánom senkinek azt a fájdalmat! Utána kaptam egy nagyon jó kenőcsöt, ami meggyógyított. Azóta nincs tanga, néha napján felveszem rövid időre. És a legfontosabb: fehérneműre senki ne sajnálja a pénzt! Azóta normális fehérneműboltban vásárolok normális minőségű cuccot.

Plusz télen se jó,mert semmit nem melegít.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. febr. 27. 14:04 Privát üzenet
Mert nem lehet másnapra is ugyanazt felvenni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. márc. 13. 16:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egészséges vagy egészségtelen ha egy nő is csinálja?
Tanga tényleg egészségtelen? Ha igen, miért? Nem értem, miért lenne az.
Miért egészségtelen a tanga használata?
Lányok! Az igaz hogy a tanga égészségtelen és fertőzéseket lehet kapni?
A tangabugyi egészségtelen?
Miért egészségtelen a tanga?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!