Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért egészségtelen a tanga?

Miért egészségtelen a tanga?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Aranyeret okozhat, főleg, ha korábban volt már aranyered, akkor tangát ne hordj!
2018. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%

Én úgy jártam,hogy fiatal korom óta minden egyes nap tangát hordtam (persze az olcsó kínaisat). Kb 2 éve "kimaródott" a bőr a fenekemen(valószínű a tanga miatt ),tangát hordtam,ami folyamatosan vágta,és kaptam egy durva gombás fertőzést (valószínű úszodában) ,amivel másfél évig szenvedtem. Na,nem kívánom senkinek azt a fájdalmat! Utána kaptam egy nagyon jó kenőcsöt, ami meggyógyított. Azóta nincs tanga, néha napján felveszem rövid időre. És a legfontosabb: fehérneműre senki ne sajnálja a pénzt! Azóta normális fehérneműboltban vásárolok normális minőségű cuccot.


Plusz télen se jó,mert semmit nem melegít.

2018. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem lehet másnapra is ugyanazt felvenni.
2018. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!