Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Február 25-én volt a ciklusom 28. napja. Általában 28-30 naposak a ciklusaim. Február elején magas lázam volt egy hétig és erre augmentin antibiotikumot szedtem, majd pedig egy hetig hüvelygombával kezeltekaz antibiotikumok miatt. Tegnap délután teszteltem ami negatív lett, de mégsem akar megjonni pedig ez már a 32. nap. Mi leheta baj? :/
2018. márc. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt kufirc akkor nincs gond. A teszt is fölös volt. Ha volt akkor meg korai a teszt. Szal lehet hogy kėsik pár napot mėg. De am persze lehetsz terhes is.
2018. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rengeteg antibiotikum valószínűleg kicsit összezavarta a szervezeted.
2018. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A betegség miatt lehet.

Legközelebb probiotikumot is szedj vagy igyál az antibiotikumhoz és akkor nem lesz gombád. De ezt a gyógyszertárban nem ajánlották???

2018. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat épp meg is jött. Durva mennyi minden befolyasolhatja. De szedtem probiotikumot és még kúpot is használtam amit direkt antibiotikum kúra alatt kell de sajnos nem usztam meg. :( de köszönöm a tanácsot! :)
2018. márc. 2. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!