Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan Pcos-s akinek...

Van itt olyan Pcos-s akinek kezelés ellenére se állt be a ciklusa?

Figyelt kérdés
Sose volt meg rendesen a mensim, általában 2-3 havonta jön meg, de van, hogy fél évig se. Pár éve kiderült az Ir,pcos. 3-as kezelést tartottam endokrinológus javaslatára, grammra pontosan mértem az ételt,de így se állt be, viszont igy is terhes lettem szerencsére, 15 hónapos a kisfiam. De sajnos szülés után se jön meg rendesen, pedig már fél éve nem szoptatok. Nagyon kellemetlen, hogy ritkán jön meg, de mikor megjön nagyon elhúzódik, 2-3 hétig megvan. Nagyon zavaró a párkapcsolatban is meg hát nem túl kényelmes hetekig betétet vagy tampont hordani. Elvagyok keseredve, hogy már egész életembe ez lesz, biztam benne, hogy szülés után rendbe jövök, de nem. Nődoki azt mondta szedjek fogamzásgátlót, de nem akarok mert régen is szedtem és akkor meg is jött mindig, de mikor abbahagytam megint össze vissza volt.

2018. márc. 2. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Nődoki azt mondta szedjek fogamzásgátlót, de nem akarok mert régen is szedtem és akkor meg is jött mindig, de mikor abbahagytam megint össze vissza volt."


Jól teszed, ha nem így akarod kezelni a betegséged. A fogamzásgátló nem állítja be a menstruációt, hanem megszünteti, és helyette megvonásos vérzésed lesz. Tulajdonképpen csak elfedi a problémát, és nem gyógyítja.

2018. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, ezért nem szedem. Nem ez volt a kérdés.
2018. márc. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!