Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha évek óta...

Normális az ha évek óta védekezés nélkül szexelek, de eddig egyszer se sikerült baba? Lehet hogy m€ddő vagyok?

Figyelt kérdés

Semmi gond a menzeszemmel ,mert mindig időben jön meg.De múltkor a nőgyógyász megijesztett azzal,hogy ha évek óta nem védekezek hogy nem sikerült a baba...



Elkeseredett nő.



2018. márc. 2. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ az,hogy összejön-e a baba...

Ciklustól,attól is mikor van peteérésed,milyen hangulatod van(eljutsz e a csúcsig-elvileg akkor esélyesebb) keress szerintem egy másik nőgyógyászt,aki másképp áll hozzá,ír fel neked vitaminokat amikkel könnyebben teherbeeshetsz:) Ne adjátok fel,akkor fog sikerülni,amikor nem is számítatok rá!

Sok sikert!

2018. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát az orvos megrémisztett nagyon,nem tudom hogy komolyan mondta.20 éves nő vagyok.

Szerinted ha komolyan m€ddő lennék hogy élném túl?

2018. márc. 2. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy te vagy meddő. Lehet,hogy a partnered. Amúgy nekünk a férjemmel a konkrét "babaprojekt" volt 1.5 év.
2018. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Örülj neki,hogy nincs még baba! Még elég fiatal vagy!

Amúgy ez egyáltalán nem biztos,hogy meddővagy,lehet gond partnerrel is.

Meg aztán ha meddő is vagy, túl fogod élni,több 100 ezren,millióan meddők,és élnek.

Amúgy is ha ennyire rágölcsösz,hogy gyereket akarsz,tuti nem lesz!

Az majd jön mikor nem is várnád,de ismétlem,még fiatal vagy,minek akarsz már 20 évesen gyereket!?

Éljél,élvezzd a a fiatalságot,éld az életed,és ne görcsölj ezen,van még időd.

2018. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20évesen elég kicsi az esély arra,hogy meddő vagy.

Rendszeres/normális a ciklusod? Gyakran voltak nőgyógyászati betegségeid? Ha minden oké és nem voltak kezeletlen betegségeid nem hinném,hogy meddő lennél. Sőt ha stresszelsz még inkább nem fog összejönni. Próbálj meg pozitívan állni a dologhoz. De lehet végeztetni termékenységi vizsgálatot is érdemes elmennetek a pároddal.

2018. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 èvig nem vèdekeztünk a párommal, semmifèlekèppen.

Ez idő alatt nem lettem terhes.

Viszont most januárban pozitív lett a teszt, nagyon meglepődtünk, hogy most hogy hogy sikerült. Viszont sajnos a 9 hèten leállt a szíve, így műszeres befejezès kellett. Nagyon sajnáltuk.

Nem tudom a továbbiakban sikerül e mèg egyszer spontán teherbe esni

2018. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, a meddoseg azt jelenti, hogyha legalabb 1 ev vedekezes nelkuli szexualis egyuttlet utan sem jon letre terhesseg. De 20 evesen eleg keves az eselye a meddosegnek, azert erdemes lenne kivizsgaltatni
2018. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 momoka 2002 ***** válasza:
Eloszor is ahhoz hogy kijelentsd meddo vagy kell par vizsgalat. Eloszor kezdj el ebredesi testhomersekletet merni abbol megtudod mikor van peteeresed. Elotte 3-4 nappal akar naponta legyetek egyutt.Kerjetek egy sperma vizsgalatot,ha minden rendben es utanna sem jon a baba evekig meg mindig kaphatsz segitseget. Az elso evben nalunk sem volt eredmeny. Pcos em van. Avivaztam, kiderult az inzulinrezisztencia utanna fel evre volt az elso pozitiv tesztem, egy het mulva elveteltem. 2 honapra ra ujrapozitiv, sajnos a 10. heten nem volt szivhang muszaly volt megszakitani. Utanna fel evig megint semmi kaptam segitseget peteereshez hormont mindjart 1. Honapban sikerult. Remelem ezuttal minden rendben lesz. Ne add fel. Ja es 34 leszek.
2018. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!