Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eü. Küret után mennyi ideig...

Eü. Küret után mennyi ideig nem szabad emelni? Mennyit kellene pihenni? Mennyi ideig normális a vérezgetés, és enyhe alhasi fájdalom!?

Figyelt kérdés

Az orvosom felvilágositott, de én tapasztalatokat szeretnék "hallani"!

Van egy egy éves kislányom, és néha elkerülhetetlen hogy ne emeljem meg, de igyekszem vigyázni!


2010. jún. 9. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi küret után, csak pár nap pihenés szükséges. Nekem kb. 3-4 napig fájt a hasam, és a vérzésem is elmúlt pár nap alatt, és még pár napig picit véres folyásom volt, ahogy tisztult a szervezetem. Azért próbáld meg ez idő alatt a lehető legkevesebbet emelgetni a kicsit, nehogy baj legyen. Viszont hallottam már olyanról, aki két nap múlva már ugyanúgy dolgozott, mintha mi sem történt volna.
2010. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én másnap reggel már mentem dolgozni (nem fizikai munka), de nem kellett volna. Sajnos nem tudtam pihenni sem, így elég sokat fájt a hasam. Egy hétig kíméld magad, a vérzés kb. ennyi ideig normális, ha nem erősödik, hanem gyengül.
2010. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem abortuszom volt, de a védőnő meg az orvos is azt mondta, hogy min. 1 hétig ne emelgessek, ne hajolgassak és 2-3 napot maradjak otthon, ne járkáljak el.
2010. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!