Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez baj/ ne aggódjak?

Szerintetek ez baj/ ne aggódjak?

Figyelt kérdés

16 leszek 2 hét múlva, és, már lassan 5 éve, hogy először megjött.

Eleinte rendszertelen volt, aztán ilyen 1-1,5 évekre beállt valamilyenre, utána meg másmilyenre(eleinte huszon akárhány naponta jött meg, utána beállt tartósan 34-35-re, majd kb féléve 30 naposra).

Viszont most késik, elég sokat. Utoljára januárba menstruáltam, 25.-e volt az utolsó nap, mikor megvolt, így a február kimaradt. Februárban megvoltak a szokásos PMS tüneteim: sok édesség zabálás, érzelmi labilitás, hasgörcs, mellnövekedés-keményedés, bimbófájdalom, de ezek 10-15 nap alatt el is múltak.

Terhes nem lehetek, nem élek nemi életet.



2018. márc. 3. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problemam, 16 vagyok, 6 eve menstrualok, rendszeres volt mindig is. Nekem januar elejen jott meg utoljara, ergo hamarosan ket honapja, mikor elmentem dokihoz (sztk) csak bunkon kozolte, hogy ha szuz vagyok terhesseg kizarva, egyebkent ennyi idosen nyugodjak le ha kicsit kimarad, szerinte ez normalis. Nem tudom, utanakerestem es ha hihetunk az online forrasoknak, akkor tenyleg normalis, de ahogy engem is aggaszt, neked is javaslom hogy menj el egy nogyogyaszhoz es mond el neki...esetleg erdmes maganorvoshoz menni mert tb-n nem nagyon foglalkoznak vele sajnos, de ha netan kiderul baj van akkor te vagy a hibas amiert nem eroltetted. Jobbulast!:)
2018. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Nemtom, lehet holnap megjön, láttam valami halvány rózsaszín izét a slozi papíron(nem biztos, hogy vér, mert színezett papír).

Szóval valószínűleg megoldódik.

2018. márc. 3. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!