Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok és nagyon erős. A...

Menstruálok és nagyon erős. A barátom azt akarja h ma vele aludjak de én így nem akarok mert tuti átfogok ázni. Mit mondjak neki? Tampon csak a mini megy fel és azzal is atazok.19l

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 17:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Mondd el az igazat. Meg fogja érteni.
2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit itt leirtál.
2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mondd el neki,biztosan megérti. És egyébként szerintem simán aludhatsz vele,ő a barátod és semmit nem kell előtte gáznak érezned.
2018. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem érti meg, akkor lehet, hogy nem kéne nagy jövőt szánnod ennek a kapcsolatnak. Persze csak ha elsőre még meredek neki, az nem baj, az én férjem azt se tudta kb, hogy mi az a menstruáció, mielőtt megismerkedtünk, annyira, hogy a kedvéért előástam az iskolában kapott felvilágosító füzetet.
2018. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy ázol át a minivel? Cserélni kell rendesen, amikor megtelt. Alá éjszakai betétet tehetsz a biztonság kedvéért.
2018. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Asszonypajti, azért két óránként mégse kelhet fel.
2018. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is erős a vérzésem.Én az Aldi saját márkás tamponját használom kibírt egy napot és egy tesi órát.Hanem szeretnél új tampon fajtát használni akkor próbáld ki az Olivia egészségügyi betétjét nekem nagyon sokat bírt.
2019. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2021. febr. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!